מה חדש בשוק הברזים למטבח?

כאשר אנשים משקיעים כסף רב בשיפוץ או עיצוב מחדש של המטבח, הם משקיעים עוד מעט מחשבה כדי לדאוג שגם הברז יהיה מתאים בצורה ובצע שלו וכמובן ימלא את כל התפקידים הפונקציונליים של ברז.

בשנים האחרונות התרחשו פריצות דרך לא מעטות בתחום של עיצוב מטבחים וניתן כיום למצוא ברז שיתאים לכל מטבח ולכל רצון וחשק של כל לקוח.
ברזים למטבח
על פניו ברז אמור אך ורק להזרים מים, אך כשמדובר בברז הממוקם במטבח, או ברז לכיור אמבטיה, הרי שזה הברז שבו משתמשים הכי הרבה בבית ויש לו שימושים רבים – שטיפת כלים, שטיפת פריטי מזון, מילוי כלים גדולים במים לצורך בישול תבשילים ועוד. מסיבות אלה, שלברז יש מגוון רחב של תפקידים שונים במטבח, הוא צריך לתת מענה מתאים לכל צורך ולכל תפקיד. הלקוח צריך להרגיש שהברז נותן לו תמורה מלאה עבור הצרכים שלו ולא להרגיש מאוכזב מהברז שרכש מפני שהברז אינו מתאים לתפקידים שהוא אמור לבצע.
ברזים ופרזול למטבח
מה החידושים האחרונים בתחום הברזים?
מלבד שיפור הפרקטיות והתפקוד של הברזים, מעצבי הברזים גם מנסים לחשוב על מקוריות ועל חדשנות שטרם נראו כמוהם בשוק. כך לדוגמא ניתן למצוא כיום ברזים שזרם המים יכול לצאת מלמעלה או מלמטה, ניתן לשלוט בעוצמת זרם המים או לשנות את צורת הזרימה (זרם עגול ואחיד, זרם המורכב מעשרות זרמים דקיקים ועוד). בנוסף, תמיד קיימת מחשבה על מקוריות בעיצוב, כמו למשל צורה חדשה ומעניינת של הברז עצמו, שינוי הידיות לצורה אחרת מהעיגול המוכר והמסורתי ועוד.
החידושים האחרונים בתחום הברזים
 מי שמעצב או משפץ את המטבח שלו ומעוניין להוסיף גם ברז חדש, כדאי שיפנה אל חברת מעיין הגבס על מנת לבחור את הברז המתאים ביותר. מעצב מקצועי יוכל להסתכל על העיצוב הכולל של המטבח ולכוון את הלקוח לכיוון של הברזים שיתאימו, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת התפקיד של הברז.

עיצובי ברזים