למה כדאי להשקיע בקנייה של ברזים למטבח?

לברז שמותקן במטבח ישנם שימושים רבים ואין ספק שמדובר בפריט שנמצא בשימוש בכל שעות היממה על ידי כל בני הבית והמשפחה. מסיבות אלה כדאי לתת לברז את החשיבות והכבוד שמגיעים לו ואין ספק שיהיה מדובר בהשקעה מוצלחת לטווח ארוך ביותר.
כל הסיבות להשקיע ברכישת ברזים
בעשור האחרון אנו חווים התקדמות עצומה ופיתוחים רבים של תחום עיצוב הבית בכלל ועיצוב המטבח בפרט. ישנם כיום עשרות סוגים של ברזים שונים וכל לקוח יוכל למצוא את הברז שגם יתאים לצרכים שלו ולשימושים הביתיים והמשפחתיים שלו וגם יהיה יפה ומעוצב, וכמובן מתאים לעיצוב הכולל של שאר המטבח. מי שמגיע להתרשמות מדגמים שונים של ברזים באחד מאולמות התצוגה ברחבי הארץ עלול למצוא את עצמו הולך לאיבוד לנוכח ההיצע העצום והשפע המדהים שקיים בתחום הברזים.
ברז בעיצוב מודרני
מה ההבדלים בין סוגי הברזים השונים?
כמו בכל תחום אחר בחיים, לכל אדם יש את ההעדפות שלו, הן מבחינת הנוחות והן מבחינת ההתאמה של הברז למטבח. מסיבות אלה ניתן למצוא ברזים העשויים ממגוון של חומרים – נירוסטה, פלסטיק, קרמיקה ועוד, הברז עצמו יכול להיות במגוון צורות – ישר, מעוגל או אפילו סיבובי, ניתן לבחור בין ברז עם צינור נשלף או בלעדיו, עם אפשרות של בחירה בין עוצמות וצורות שונות של הזרימה ועוד.
ברז בעיצוב קלאסי
ברז שעומד להיות מותקן במטבח שונה בייעודו מברז המותקן באמבטיה או בכיור חדר השירותים, ולכן צורתו וכל התכונות שלו יהיו בהתאם לתפקיד שהוא אמור לבצע. כאשר מגיעים לחנות או לאולם תצוגה כדאי להגדיר ולומר מראש לנציגי המכירות שאתם מחפשים ברז למטבח על מנת שלא תתרשמו מברזים שמיועדים לתפקידים אחרים ולא יתאימו לשימוש במטבח הביתי. עולם הברזים מתקדם מדי יום וכל יום ישנם המצאות וחידושים נוספים שטרם הכרנו.  

ברז בעיצוב עתיק