הכול על פרזול

שונים בבית או במסגרת התקנת פרסות לסוסים. מיותר לציין שמאז ועד היום התחום התרחב בצורה משמעותית, כך שכיום מוצרי הפרזול מאכלסים כמעט כל פינה שנייה במרחב המגורים הפנימי, החיצוני דרך שימוש בשלל מתכות שונות ומרובות. 

מוצרים במטבח ובמגירות בפרט
חלל המטבח כולל מוצרים רבים של פרזול ובכללם צירים וידיות עבור ארונות המטבח, מסילות למגירות המטבח למען סגירה חלקה ושקטה יותר של המגירה ועוד שורה ארוכה של מוצרים. בתוך מגירות המטבח עצמן ניתן להבחין בהמון עבודות פרזול על אף שהן לא תמיד נעשות ממתכת. אנו מתכוונים למערכות המותקנות בתוך המגירות אשר נועדו לנצל את החלל בצורה מקסימאלית ולייצר שטחי אחסון רחבים ויעילים הרבה יותר בתוך חלל המגירה. כך ניתן ליהנות מאחסון מרובה בכל מגירה ומסידור פנימי אידיאלי בתוכה.
 
פרזול
ניצול מקסימאלי של שטח האחסון במטבח
בקטגוריה של פרזול בחלל המטבח ניתן גם למצוא מנגנונים חכמים עבור פתיחה והרמה של דלתות מעוצבות המותקנות על גבי ארונות המטבח העליונים בדרך כלל. הפרזול למעשה כולל שפע של פתרונות יעילים במסגרת הצורך במקומות אחסון דרך ניצול אופטימאלי של שטחי האחסון המצויים ביחידות האכסון הפינתיות של המטבח. פתרונות אחסון פינתיים אלו באים לידי ביטוי בסלסילות נשלפות בזווית ועוד מגוון מתקני שליפה פרקטיים ונוחים. מעבר למטבח, גם בחדרי הרחצה ניתן למצוא מגוון דוגמאות לפרזול.
אחסון במטבח
דוגמאות בחדרי הרחצה
כך למשל הידיות של ארונות בחדרי הרחצה הן דוגמאות לפרזול, ומעבר לכך מוצרים אלו באים בטווח רחב במיוחד של אביזרי אמבט שונים דוגמת מתקני תליה עבור מגבות, מתקני תליה, מתקנים במקלחת לסבונים, שמפו וכיוצא באלו.חלק מהאביזרים הללו מיועדים לתלייה על הקיר בעוד שחלקם מיועדים להיתלות על גבי הדפנות של המקלחון. ארונות שירות, ארונות בגדים, מתקנים נשלפים לנעליים, כל אלו גם הם נחשבים לדוגמאות של מוצרי פרזול בבית ובחדרי השינה של הילדים או ההורים בפרט.
פרזול בחדרי הרחצה